Przejdź do treści
Szukaj

TOP 5 najlepszych kubków termicznych

Kubek termiczny to praktyczne naczynie niezbędne w każdym domu. Służy on do łatwego przenoszenia i zabierania ze sobą zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów. Można korzystać z niego w pracy, szkole, na wycieczce czy spacerze. To poręczny odpowiednik termosa, którego główną zaletą jest zdolność do długiego utrzymywania temperatury. Dzięki specjalnej konstrukcji termokubek potrafi zachować ciepło cieczy znajdującej się w jego wnętrzu nawet do kilku godzin.

Decydując się na to naczynie, warto rozważyć, jakie aspekty i jego właściwości są najważniejsze dla przyszłego użytkownika. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na pojemność i budowę kubka, a także sposób jego zamykania. Poniżej przedstawiony został ranking najlepszych kubków termicznych wybieranych przez konsumentów. Jakie rozwiązania przypadły do gustu kupującym? Które marki zagościły w domach licznych, zadowolonych klientów? 

5. Kubek termiczny do kawy Coffee Mug Hydro Flask 

Hydro Flask Kubek Termiczny Do Kawy Coffee Mug 354Ml Czarny to interesujące naczynie przystosowane do picia kawy. Jego wygląd jest wzorowany na kształt domowego kubka kuchennego, dzięki czemu posiada on poręczne wymiary i lekką wagę wynoszącą zaledwie 318 g. Kubek został wyposażony w solidny uchwyt zapewniający jego wygodne użytkowanie w trakcie wykonywania różnych aktywności. Dodatkowym udogodnieniem jest duży otwór do picia o średnicy 8,9 cm, który umieszczono w szczelnej pokrywce typu Press-in. Coffee Mug wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej, utrzymującej temperaturę kawy nawet do 4 godzin. Tak efektowny czas związany jest ze specjalną dwuścienną izolacją próżniową TempShield. Dzięki niej kawa na długo pozostaje ciepła i aromatyczna. To estetyczny i profesjonalny kubek, który powinien zagościć w domu każdego kawosza. 

4. Kubek Termiczny Etna Kambukka

Kambukka Kubek Termiczny Etna Miętowy 300Ml to produkt, którego nie mogło zabraknąć w tym rankingu. Kubek ten utrzymuje ciepło aż do 5 godzin, a zimno nawet do 11 godzin. Podobnie jak Coffee Mug został on wykonany ze stali nierdzewnej 18/8. Dodatkowym atutem Etny jest silikonowy spód, który zapobiega przesuwaniu termokubka i zarysowywaniu wszelkich powierzchni. Dzięki temu nie trzeba martwić się o jego przypadkowe potrącenie i uszkodzenie blatu stołu czy biurka. Ciekawą propozycją, którą zastosował producent, jest nakrętka 3w1 zapewniająca kilka możliwości korzystania z kubka termicznego. Etna to bezpieczne naczynie gwarantujące wygodne spożywanie wszelkich napoi.

3. Kubek termiczny Tefal Travel Mug

TOP 3 w rankingu kubków termicznych otwiera Tefal Kubek Termiczny Travel Mug 0,36l Różowy K3087114. Wykonano go z austenitycznej stali nierdzewnej 18/10, zawierającej 18% chromu i do 10% niklu. Zapewnia ona szczelne utrzymywanie ciepłej temperatury nawet do 4 godzin. Niezależnie od stopnia gorąca cieczy, materiał na zewnątrz, pozostaje zawsze chłodny, podnosząc tym samym na komfort użytkowania naczynia. Termokubek Tefal odznacza się lekkim, subtelnym wyglądem, który podkreśla silikonowy uchwyt w różowym kolorze. Szczelna pokrywa umożliwia obracanie kubka i transportowanie go w każdej pozycji bez obaw o wylanie zawartości. Jest ona otwierana za pomocą systemu Quick Press, który dodatkowo oznakowano kolorami wskazującymi na zamknięcie lub otwarcie naczynia. W Travel Mug zastosowano innowacyjny korek umożliwiający picie w każdym punkcie jego obwodu. To niewątpliwe udogodnienie dla każdego użytkownika korzystającego z produktu w ruchu. Kubek termiczny Tefal z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom poruszającym się samochodem, ponieważ jego budowa jest dostosowana do uchwytów znajdujących się w pojazdach. To uniwersalny produkt, z którego będzie zadowolony każdy konsument. 

2. Kubek termiczny Termio Outer 

Dzięki swym niewątpliwym zaletom Termio Kubek Termiczny Outer Miedziany 440 ml dotarł aż na 2 miejsce w tym zestawieniu. To praktyczny kubek o wyjątkowym, nowoczesnym wyglądzie. Dzięki miedzianej barwie odznacza się on industrialnym, eleganckim charakterem. Outer jest w pełni dostosowany do użytku podczas jazdy. Jego wymiary odpowiadają większości uchwytów samochodowych umożliwiając, tym samym spożywanie napoi podczas podróży. Producent zadbał o długotrwałe utrzymywanie ciepła, dzięki zastosowaniu metalowego wkładu termicznego wewnątrz naczynia. Termio posiada zakręcaną pokrywkę ze szczelnym zaworkiem upustowym zabezpieczanym przez dodatkową blokadę na nakrętce. Na jej powierzchni umieszczono ustnik do picia ułatwiający korzystanie z kubka. To innowacyjny produkt, który warto zabrać ze sobą w każdą trasę i wycieczkę. 

1. Kubek termiczny Contigo West Loop

Niewątpliwym zwycięzcą w rankingu kubków termicznych jest Contigo West Loop 2.0 470 ml Czarny 1000-0289q. To stabilny kubek o dynamicznym wyglądzie, który charakteryzuje się poręcznością i wygodą użytkowania. Został on wyposażony w automatyczny korek, który otwiera się za pomocą jednej ręki. Wykorzystana technologia Autoseal zapewnia 100% szczelność podczas noszenia ze sobą naczynia. Projektanci dodatkowo zadbali o bezpieczeństwo, tworząc blokadę przeciw przypadkowemu naciśnięciu korka. Dzięki zastosowaniu podwójnych ścianek ze stali nierdzewnej West Loop cechuje się wytrzymałością i długim czasem utrzymywania temperatury napoi. Liczne testy wykazują jego jakość i gwarantują wygodne użytkowanie produktu. Potwierdzają to liczni, zadowoleni konsumenci, którzy na co dzień korzystają z kubka Contigo. Dzięki ich opiniom zajmuje on pierwsze miejsce w rankingu najlepszych kubków termicznych.