Przejdź do treści
Szukaj

TOP 5 najlepszych naświetlaczy LED

Nie od dziś wiadomo, że światło może pełnić funkcję dekoracyjną. Architekci i specjaliści od dekoracji wnętrz od dawna, z pomocą niebanalnego i dobrze dobranego oświetlenia, wydobywają z pomieszczeń wszystko, co najlepsze. Oświetlenie zewnętrzne równie skutecznie działa na wyobraźnię i potrafi dodać uroku wielu obiektom. W tym celu stosuje się specjalne naświetlacze LED, które umieszczone w odpowiednich punktach udekorują otoczenie. Możesz z ich pomocą oświetlić dom, ogród czy szczególny element architektoniczny. Stosuje się je także w miastach przy ważnych miejscach, takich jak pomniki, kościoły czy inne ważne budowle i zabytki. Mobilne ich wersje przydadzą się podczas oświetlenia wydarzenia, które ma miejsce po zmroku. Niektóre modele są odpowiedzialne za uliczne bezpieczeństwo. Poniższy ranking naświetlaczy LED ma za zadanie przybliżyć działanie i funkcje modeli, które są szczególnie często używane i wykorzystywane, zarówno w prywatnych ogrodach i rezydencjach, jak i w przestrzeni publicznej.

5. Naświetlacz Solarny Led 3W 5500-6000K Zimna Ip65 Czarny Masterled Czujnik Zmierzchu

Idealny na ścianę garażu, mur lub elewację budynku profesjonalny naświetlacz solarny LED wspaniale oświetli podjazd czy wejście do domu. Wyposażono go w panel słoneczny, który za dnia pobiera energię ze słońca. Urządzenie magazynuje ją i uwalnia w chwili zapadnięcia zmroku. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Naświetlacz ten nie korzysta z sieci elektrycznej, działa samowystarczalnie bez szkody dla środowiska. Warto zainwestować w to urządzenie, by po zmroku cieszyć się światłem pozyskanym w naturalny, ekologiczny sposób. Dodatkowo jeden egzemplarz tego produktu nie kosztuje wiele, dzięki czemu możesz oświetlić z ich pomocą większe powierzchnie bez ponoszenia dużych kosztów. Naświetlacz solarny ma światło zimnej barwy i czujnik zmierzchu, który uruchamia go w chwili zapadnięcia zmroku.

4. Blaupunkt Naświetlacz Led 20W Ip65 (Nls20Nw)

Nie wszystkie naświetlacze nadają się do montowania wyłącznie na zewnątrz. Firma Blaupunkt wyprodukowała naświetlacz LED idealny do hal i magazynów oraz przestrzeni zewnętrznych. Dzięki energooszczędnej technologii pobiera on niewielkie ilości prądu z sieci, zachowując przy tym wysoką jakość światła. Na uwagę zasługuje fakt, że ten produkt firmy Blaupunkt daje jasność na poziomie 1 600 lumenów. Jest to bardzo dobry wynik jak na urządzenie, które jest stosunkowo niedrogie. Według badań jego żywotność to aż 50 000 godzin — dlatego dobrze sprawdza się w miejscach, gdzie oświetlenie musi działać bez przerwy. Światło, które wytwarza ma neutralny biały kolor i sprzyja skupieniu. Właśnie dlatego jest on używany w miejscach pracy. Wybór naświetlacza Blaupunkt to decyzja korzystna ekonomicznie, a przy tym energooszczędna.

3. Street-9 z czujnikiem PIR czarny Naświetlacz Solarny LED Polux 315519

Idealna na podjazd lub do ogrodu, na tyły domu czy front sklepu, lampa Street-9 posiadająca czujnik ruchu, pomoże odstraszyć intruzów czy oświetlić Ci drogę do domu. Naświetlacz ten ma zasilanie solarne, co oznacza, że możesz umieścić go w dowolnym nasłonecznionym miejscu, a zgromadzi on potrzebną do świecenia po zmroku energię. Takie rozwiązanie czyni go ekstremalnie ekologicznym i bardzo ekonomicznym. Lampę Street-9 możesz zamontować na elewacji budynku, przy wejściu czy na garażu. Jest ona niezastąpiona dla właścicieli sklepów, zwłaszcza jeśli zainstalowali oni przed wejściem kamerę. Zastosowanie lampy z czujnikiem ruchu podnosi poziom bezpieczeństwa i zmniejsza ryzyko kradzieży. Lampa ma też czujnik zmierzchu, który uruchamia ją w momencie zapadnięcia zmroku.

2. E-Light Elight Naświetlacz Led 30W Barwa 6000K (Ekn009)

Najlepsze naświetlacze LED sprawdzają się równie dobrze na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Naświetlacz E-Light ma nowoczesny wygląd o charakterze industrialnym. Nadaje się świetnie do urządzania wnętrz, ale także jako lampa zewnętrzna. Często wybierają go właściciele barów, pubów i klubów, by oryginalnie nadać ciekawego klimatu wnętrzu. Co ciekawe sięgają po ten produkt także projektanci wnętrz, urządzający mieszkania w nowoczesnym loftowym stylu. E-Light przypomina reflektory montowane na scenach podczas koncertów, można zawiesić go na ścianie, elewacji czy po prostu postawić. Pozwoli urządzić wnętrze w ciekawej aranżacji, ale świetnie zadziała też jako reflektor zewnętrzny. Jest bardzo wytrzymały na warunki atmosferyczne, zapewnia to wysoka klasa szczelności. Dzięki temu będzie on służył bez szwanku przez lata. Model ten ma światło o zimnej barwie.

1. Steinel Xled Home 2 Naświetlacz Led 14,8W Ip44 Z Czujnikiem Ruchu Grafit Neutralna

Jeśli szukasz naświetlacza z najwyższej półki, nowoczesnego i spełniającego wymagania wielu osób, Steinel Xled Home 2 będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Poleca się montowanie go w strefie wejściowej do budynku. Ma wyjątkowo szeroki kąt działania, dzięki czemu może oświetlić większą przestrzeń. Uwagę przyciąga modny i nowoczesny design urządzenia, które jest zaprojektowane tak, by jego walory estetyczne miały podobną wartość co praktyczne. Marka Steinel to uznany producent oświetlenia automatycznego. Niemieckie korzenie marki i europejskie umiejscowienie fabryk to gwarancja jakości wykonania i materiałów. Steinel Xled Home 2 to reflektor wiszący z czujnikiem ruchu. Uruchamia się, kiedy w pobliżu pojawi się jakaś osoba. Takie rozwiązania stosowane są od jakiegoś czasu, a ich skuteczność potwierdza się z każdym rokiem. Steinel Xled Home 2 to produkt odpowiedni dla nawet najbardziej wymagających osób.