Przejdź do treści
Szukaj

Ranking TOP 5: Najlepszych zegarków damskich Tissot

Zegarek na nadgarstku to wciąż jeden z najlepszych dodatków, mimo upływu kolejnych lat. Jeśli tylko jest on dobrze dopasowany do właścicielki, to podkreśla jej urodę i elegancję całej stylizacji.

5. Zegarek Tissot PR100 Lady T101.010.33.451.00 (T1010103345100)

Już na samym początku rankingu zegarków damskich Tissot znajduje się bardzo mocna propozycja, która świetnie sprawdza się w ramach codziennego użytkowania. W tym modelu tradycyjne elementy połączona z nowoczesnymi rozwiązaniami. Efektem tego było powstanie wręcz ponadczasowego produktu, zwracającego na siebie uwagę prostotą, a jednocześnie elegancją. Najbardziej zwracającą na siebie uwagę cechą jest oczywiście kolorystyka zegarka – zarówno tarcza, jak i bransoleta zostały utrzymane w pięknym odcieniu różowego złota. To barwa niebanalna, będąca znakiem nowoczesnego wymiaru szyku. Wskazówki znajdujące się na minimalistycznej tarczy są widoczne nawet po zmroku, co jest dodatkowym plusem, jeśli chodzi o praktyczne zastosowanie zegarka. Dodatkowym atutem jest również obecność datownika, który został umieszczony na tarczy. Działa w oparciu o szwajcarski mechanizm kwarcowy, zapewniający długą żywotność, a często także bezawaryjność.

4. Zegarek Tissot Couturier Secret Date Lady T035.246.11.111.00 (T0352461111100)

Model Couturier Secret Date Lady zaliczany jest do grona najlepszych zegarków damskich Tissot. Mówi się, że został on przygotowanypod potrzeby współczesnej kobiety, która ceni sobie nie tylko piękno, ale również nienaganną jakość wykonania. Zastosowano tutaj klasyczną, dość masywną bransoletę, która nadaje całemu zegarkowi prosty wygląd. Cała konstrukcja jest wodoszczelna, zatem mechanizm kwarcowy jest odpowiednio zabezpieczony podczas noszenia. Bezpieczeństwo zwiększa również obecność specjalnego szafirowego szkła chroniącego tarczę, jako że jest ono odporne na zarysowania i uszkodzenia. Ten model zegarka można uznać za bardzo uniwersalny, jako że w jego przypadku wykorzystano wiele sprawdzonych rozwiązań. Bardzo dobrze wygląda on w codziennych stylizacjach, ale warto również pomyśleć o nim podczas dobierania dodatków na wieczór. Jego styl z pewnością zostanie dobrze przyjęty zarówno przez noszącą, jak i jej otoczenie.

3. Zegarek Tissot Everytime Lady T109.210.33.021.00 (T1092103302100)

Everytime Lady to prawdziwe bogactwo złota w klasycznej, żółtej barwie. Jest to zasługą specjalnej powłoki PVD, która zabezpiecza zarówno wewnętrzną kopertę, jak i bransoletę i pozostałe mniejsze elementy zegarka. Również indeksy na tarczy zostały utrzymane w kolorze żółtego złota, dzięki czemu design całego czasomierza jest spójny. Od strony technicznej, temu modelowi również nie można niczego zarzucić. Został on wyposażony w precyzyjny szwajcarski mechanizm kwarcowy, zapewniający dużą dokładność we wskazywaniu czasu. Tak jak w przypadku wcześniejszych propozycji, również tutaj zastosowano warstwę ochronną tarczy w postaci szkła szafirowego. Niezależnie od tego, jaki masz plan dnia i jak wiele się dzieje, model Everytime Lady pozostaje odporny na zarysowania i drobne uszkodzenia. Można więc nosić go ze sobą codziennie, nie obawiając się o zbyt krótką żywotność. Komfortowemu noszeniu sprzyja również bransoleta z klasycznym zapięciem typu H, gwarantująca bezpieczne i pewne umieszczenie zegarka na nadgarstku.

2. Zegarek Tissot Everytime Lady T143.210.11.011.01 (T1432101101101)

Kolejny model z linii Everytime Lady doskonale pasuje do pań, które chcą nosić swój ulubiony zegarek na co dzień. W tym wariancie zastosowano klasyczny srebrny odcień stali szlachetnej, natomiast same indeksy na tarczy w kolorze żółtego złota wyróżniają się na jasnym tle. Zegarek ma podstawową klasę wodoszczelności na poziomie 50 M, dlatego można z niego korzystać w codziennych sytuacjach. Tradycyjny mechanizm kwarcowy został wykonany z zachowaniem najwyższej dbałości o szczegóły, dzięki czemu nie ma problemu z dokładnym wskazywaniem czasu. Zegarek ze stali szlachetnej często jest najlepszym rozwiązaniem dla tych pań, które przy innych materiałach borykają się z problemem podrażnień skórnych. W tym przypadku codzienne noszenie jest bardzo komfortowe.

1. Zegarek Tissot Chemin Des Tourelles Lady Powermatic 80 T139.207.11.031.00 (T1392071103100)

Ranking zegarków damskich Tissot zamyka wyjątkowy model, który jest najlepszym wyrazem ponadczasowej elegancji, która nigdy nie przemija. Bransoleta wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej w kolorze srebrnym doskonale współgra z całą kompozycją zegarka, podkreślając jego styl. Wszystkie elementy mechanizmu zostały wykonane zgodnie z tradycyjnymi wskazaniami rzemiosła szwajcarskiego, uznawanego za podstawę pracy zegarmistrzów. Z uwagi na ponadczasowy design model Chemin Des Tourelles Lady Powermatic można polecić również na prezent. Obecność szkła szafirowego odpornego na zarysowania oraz mechanizmu wodoszczelnego potwierdzają długą żywotność czasomierza.

Ranking najlepszych zegarków damskich Tissot - podsumowanie

Chcąc znaleźć wyrafinowany model nie sposób przejść obojętnie wobec popularnych zegarków damskich Tissot. Ranking zawiera kilka niebanalnych propozycji, które ze względu na estetyczny design świetnie sprawdzą się również na prezent.