Przejdź do treści
Szukaj

Ranking TOP 5: Najlepszych pasów transportowych

Pasy transportowe są jednym z najpopularniejszych sposobów pozwalającym na skuteczne mocowanie ładunków w transporcie. Można je wykorzystywać do zabezpieczenia praktycznie każdego rodzaju transportu, co znacząco zwiększa ich użyteczność. Mogą służyć zarówno do lekkich ładunków na przyczepce, jak i transportu TIR-em, a nawet mocowania samochodu na lawecie. Jednak pasy transportowe nie są rozwiązaniem wykorzystywanym jedynie w transporcie, ponieważ coraz częściej można spotkać się z ich zastosowaniem również w innych branżach. Niejednokrotnie da się spotkać je przy mocowaniu banerów reklamowych, a także do porządkowania przestrzeni magazynowej czy garażowej. Jednak mimo wszystko pasy transportowe nadal najczęściej użytkowane są w zabezpieczaniu transportu. Decydując się na zakup pasów transportowych, warto wybrać wysokiej jakości akcesorium, które zachowa swoją sprawność przez długi czas, by posłużyć swojemu właścicielowi przez wiele kolejnych lat. Poniżej przedstawimy ranking pasów transportowych, wśród których nie sposób nie wybrać produktu na miarę swoich indywidualnych potrzeb.

Pasy transportowe – ranking

Pasy transportowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające na unieruchomienie przewożonego ładunku. Powinni znajdować się w praktycznie każdym pojeździe wykorzystywanym do transportu ładunków. Choć wybór konkretnego akcesorium może wydawać się niezwykle trudny, dzięki naszemu rankingowi najlepszych pasów transportowych okaże się zdecydowanie łatwiejszy.

5. Pas Transportowy 4t, 3m, 3-pkt. Laweta

Pasy transportowe do lawety umożliwiają bezpieczne przewożenie ładunków. Wyróżniają się solidną konstrukcją, a dzięki ich zastosowaniu można w odpowiedni sposób zabezpieczyć pojazd na lawecie. To wysokiej jakości produkt, który sprawdzi się w wielu warunkach, a jego zastosowanie pozwoli na precyzyjne przymocowanie pojazdu. Aby jak najlepiej wykorzystać pasy transportowe, warto zabezpieczyć każde koło auta, co zwiększy jego stabilność i uchroni kierowcę przed nieszczęśliwym zdarzeniem na drodze. Proponowany przez nas produkt został wykonany z odpornych na uszkodzenia materiałów, co przekłada się na jego niezwykłą wytrzymałość w naciągu wynoszącą 2000 daN, a także wytrzymałość (na opasaniu) LC 4000 daN. Natomiast długość pasa oraz klamry wynosi 3 metry. W zestawie znajduje się dodatkowy hak dwupalczasty oraz kostki stabilizujące.

4. Pas Transportowy 5t, 12m Ergo

Pas transportowy to produkt marki GMP, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji tego typu akcesoriów. Artykuł został wyprodukowany w Polsce. Co więcej, posiada on certyfikat niemieckiej instytucji sprawdzającej, która jest znana oraz ceniona na całym świecie – TUV NORD. Pas transportowy typu ERGO to doskonałe rozwiązanie, które dzięki wydłużonej grzechotce charakteryzuje się większą siłą naciągu. W wyniku tego możliwe staje się mocniejsze spięcie przewożonego ładunku, co przekłada się na większą pewność, że transportowany towar jest w odpowiedni i efektywny sposób zabezpieczony. To wysokiej jakości produkt, który został wykonany z dbałością o wszelkie najdrobniejsze detale, by właściwie służyć podczas transportu.

3. Pas transportowy 7,5T, rolka 100M

Pas transportowy 7,5T to produkt znanej i cenionej marki GMP. To renomowany producent zarówno pasów, jak i innych akcesoriów samochodowych. Wytrzymałość pasa wynosi 7000 daN, a jego długość to 50 m, natomiast szerokość taśmy wynosi 50 mm. Akcesorium wyróżnia się swoją trwałością oraz posiadaniem certyfikatu świadczącego o jego o zgodności z normami EU. Produkt doskonale sprawdzi się w zabezpieczeniu transportu różnego rodzaju towarów, a jego wytrzymałość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To akcesorium warte inwestycji, które zachwyca nie tylko niezawodnością, ale również atrakcyjną, adekwatną do swojej jakości ceną.

2. Pas Transportowy 5t, 12m Ergo

Pas transportowy ERGO to wytrzymały, odporny na uszkodzenia produkt, który odznacza się większą siłą naciągu, co zawdzięcza wydłużonej grzechotce. Dzięki temu stosując pas transportowy 5T, 12M ERGO można efektywnie spiąć ładunek, co zwiększa pewność jego odpowiedniego zabezpieczenia. Akcesorium powstało w Polsce, a za jego wyprodukowanie odpowiada znana oraz ceniona firma GMP. Jest ona producentem pasów transportowych oraz innych akcesoriów samochodowych. Produkt posiada certyfikat niemieckiej instytucji sprawdzającej, co zwiększa opłacalność jego zakupu.

1. Pas transportowy 5T, 13.5M, NKPL

Pas transportowy 5T, 13.5M, NKPL to produkt cieszącej się uznaniem oraz dobrymi opiniami ze strony zadowolonych klientów marki GMP. Akcesorium wyróżnia się wytrzymałością w naciągu na poziomie 2500 daN, a także wytrzymałością na opasaniu wynoszącą LC 5000 daN. Natomiast długość pasa to 14 metrów, a rozciągliwość taśmy do 6% przy LC. Szerokość taśmy wynosi 50 mm, a waga 2,1 kg. To solidny produkt, w który warto się zaopatrzyć, aby mieć pewność, że przewożony ładunek jest w pełni bezpieczny.

Najlepsze pasy transportowe

Wybór dobrej jakości pasa transportowego to podstawa w transporcie różnego rodzaju ładunków. Solidne akcesorium umożliwi precyzyjne zabezpieczenie przewożonego ładunku, co jest niezwykle ważne zarówno dla ochrony ładunku, jak i kierowcy oraz przede wszystkim innych uczestników ruchu drogowego, narażonych w przypadku obluzowania się ładunku. W takiej sytuacji warto pamiętać, by zaopatrzyć się w sprawdzone rozwiązania pochodzące od renomowanych marek, co zwiększy pewność dokonania najlepszego wyboru. Wśród powyżej przedstawionych artykułów, każda osoba z pewnością znajdzie pas transportowy dopasowany do swoich aktualnych oczekiwań.