Przejdź do treści
Szukaj

Ranking TOP 5: Najlepszych masturbatorów męskich

Nie jest żadną tajemnicą, że orgazm to bardzo przyjemne doświadczenie dla każdego mężczyzny. Ma on bardzo pozytywny wpływ na zdrowie, wzmacnia odporność organizmu oraz redukuje ciśnienie krwi. Czasami jednak może zdarzyć się, że mężczyzna może mieć problem z jego osiągnięciem. Może na to wpływać m.in. niskie libido czy przepracowanie. W takiej sytuacji warto sięgnąć po masturbatory męskie. Aby nie mieć problemu z dokonaniem najlepszego zakupu, warto zapoznać się z rankingiem tych gadżetów.

5. Masturbator Tenga Flip Hole — masturbator oralny (czarny)

Firma Tenga od wielu lat dostarcza na rynek świetnej jakości gadżety erotyczne, w tym również najlepsze masturbatory męskie. Nie inaczej jest z Masturbatorem Tenga Flip Hole. Wyróżnia się niebanalnym wzornictwem oraz czarną kolorystyką, co sprawia, że gadżet wygląda niezwykle nowocześnie i elegancko. Sama zabawka erotyczna posiada wiele zalet, a także programów, które sprawiają, że z tego masturbatora można korzystać na wiele sposobów.

Pierwszy program daje wrażenie seksu oralnego. Polega on bowiem na stymulacji penisa poprzez masaż jego główki. Kolejny program to funkcja ssania. Jego intensywność zależy wyłącznie od użytkownika, gdyż regulacja zależy od szybkości wykonywanych ruchów. Jeżeli więc użytkownik ma ochotę na bardziej intensywne doznania, wystarczy wykonywać szybsze ruchy. Ostatni program to stymulacja podstawy członka, która świetnie sprawdzi się w przypadku gry wstępnej. Samo urządzenie posiada wiele wypustek, prążków oraz grudek, które intensyfikują doznania.

4. Masturbator Tenga Ultra Size — Original Vacuum Cup (Deep Troath)

Masturbator Tenga Ultra Size to z pewnością bardzo ciekawy wybór dla każdego, kto poszukuje nowych, intensywnych doznań. Producentowi udało się to osiągnąć poprzez kształt klepsydry oraz wewnętrzny system licznych wypustek oraz grudek, które zwiększają doznania płynące z zabawy. Urządzenie doskonale sprawdzi się w przypadku mężczyzn o większych gabarytach lub takich, którzy lubią mieć więcej wolnej przestrzeni.

Specjalnie zaprojektowana tuba daj wrażenie głębokiego gardła, przygotowanego przez najlepszą specjalistkę od doznań cielesnych. Samo wnętrze zostało stworzone z przyjemnego w dotyku silikonu medycznego, który nie uczula i jest bezpieczny dla skóry. W środku znajduje się wiele zmarszczeń, wypustek, grudek oraz wypukłości, które dodatkowo stymulują członka i zapewniają długi, intensywny orgazm. Ponadto sama tuba jest niezwykle dyskretna i bez obaw można zabrać ją nawet w podróż służbową.

3. Masturbator Tenga Air-Tech Regular

Masturbator Air-Tech Regular to kolejny produkt marki Tenga w tym zestawieniu. Jest to profesjonalny masturbator męski, określany również jako kubek próżniowy wielokrotnego użytku. Nazwa ta nie jest przypadkowa, na dole zabawki znajduje się bowiem otwór, który odpowiada za wytworzenie podciśnienia w środku. Można nim sterować poprzez zakrycie otworu palcem. Daje to bardzo przyjemne uczucie ssania i sprawia, że doznania płynące z zabawy stają się dużo bardziej intensywne.

Tenga Air-Tech jest chwalony przez klientów głównie ze względu na liczne wypustki oraz marszczenia umieszczone w strategicznych miejscach. Dzięki nim każdy orgazm będzie jeszcze dłuższy i dużo bardziej przyjemny. Sam gadżet został stworzony z niezwykle przyjemnego w dotyku i nieuczulającego tworzywa TPE. Urządzenie jest bardzo łatwe w utrzymaniu go w czystości i niezwykle wytrzymałe. Dzięki temu masturbator Tenga będzie skutecznie pełnił swoją funkcję przez długi czas, nawet po intensywnym użytkowaniu.

2. Masturbator MARC DORCEL Power Pump Pro

Najlepsze masturbatory dla mężczyzn to od wielu lat domena marki Marc Dorcel. Power Pump Pro to nowoczesne urządzenie, które działa na podobnej zasadzie do pompki do penisa. Podczas użytkowania wytwarza się podciśnienie, które daje bardzo przyjemne uczucie ssania. Dzięki temu doznania podczas zabawy są dużo bardziej intensywne, natomiast mężczyzna może przeżyć wyjątkowo długi i niezwykle intensywny orgazm.

Urządzenie posiada w zestawie dwie zróżnicowane końcówki, dzięki czemu można jeszcze bardziej zróżnicować wrażenia podczas zabawy. Użytkownik ma do wyboru cztery moce ssania, od najsłabszej po tę wyjątkowo mocną. Dzięki temu można bawić się na wiele różnych sposobów, a sama zabawka szybko się nie znudzi. Power Pump Pro zasilany jest za pomocą akumulatora. Dzięki temu użytkownik nie musi martwić się kupowaniem oraz wymianą baterii. Masturbator jest niezwykle wydajny. Jedno ładowanie pozwala na aż 50 minut wyjątkowo przyjemnej i intensywnej zabawy.

1. Masturbator Fleshlight Turbo Thrust Blue Ice

Masturbator Fleshlight Turbo Thrust to najlepsze urządzenie dla fanów miłości francuskiej. Dzięki niemu można przeżywać niezwykłe doznania zawsze i wszędzie. Ten gadżet erotyczny niemal doskonale odwzorowuje przyjemność, jaka związana jest ze stymulacją penisa ustami. Niezależnie od rozmiaru członka, zabawka idealnie dopasuje się od jego kształtu. Wrażenie podczas wsuwania i wysuwania penisa są takie same jak podczas jego stymulacji za pomocą ust.

We Fleshlight Turbo Thrust został użyty materiał SuperSkin. Sprawia on, że zabawak jest niezwykle bezpieczna, sam materiał do złudzenia może przypominać prawdziwą skórę. Wnętrze stymulatora oralnego zostało wzbogacone trzema miejscami stymulacji, które zostały umieszczone w strategicznych miejscach. Dzięki temu doznania płynące z zabawy są dużo bardziej przyjemne. Przed użyciem masturabtora warto zamoczyć go w ciepłej wodzie. Dzięki temu materiał będzie jeszcze bardziej przyjemny w dotyku, co dodatkowo zintensyfikuje samą zabawę.